10 ROKOV JAM Sport !! Ďakujeme

10.04.2021

Koľko ???!!  10 ???? To fakt ??   

Áno je to tak, v tomto období nám pribúda prvý krížik. Už je to  10 rokov od založenia našej predajne JAM Sport :-)  Ani neviem, čo k tomu napísať, keďže to všetko čo vidím, keď zavriem oči a premietnem si v hlave tých 10 rokov sa napísať ani nedá... Ale dá sa napísať jedno obrovské ĎAKUJEME . 

A to ĎAKUJEME patrí Vám, naším zákazníkom, kamarátom, známym, partnerom a ďalším, bez Vás by JAM Sport nebol. 

Pred 10 rokmi nikto nepoznal slovo brainstorming a už vôbec nikto ho nevedel u nás doma ani vysloviť a tak sme si proste len tak obyčajne sadli doma v kuchyni za stôl a začali vymýšľať ako podnikať.  Keďže otec pracoval ako obchodný zástupca a mal bohaté pracovné skúsenosti a znalosti v "bike biznise" a mňa bicykel odmalička vždy bavil tak voľba bola jasná. 

"SPRAVME  BICYKLOVO-ŠPORTOVÝ OBCHOD"  

ANO !!  A už som si to predstavoval a videl ako to všetko zariaďujeme, objednávame tovar a predávame, radíme zákazníkom atď... 

Nadšenie a odhodlanie bolo obrovské, no financie na rozbehnutie obchodu takmer žiadne.  A tak začala prvá misia, museli sme s otcom presvedčiť maminu, nech uvoľní úplne, ale že úplne všetky úspory a rodinné financie. 

Naše psie oči zabrali, tak nám mami uvoľnila pár €.  A tak sme vybielili účty a šporkasky a začalo to.  Bola to skromná suma za ktorú sme vedeli kúpiť len pokladňu, predajný pult a pár bicyklov.

Našli sme si priestor a otvorili predajňu s 18 ks bicyklov, ( z toho boli 2 naše :D :D :D )   trochu športových doplnkov a komponentov a začalo čakanie či predáme aspoň niečo, aby sme vedeli zaplatiť prenájom. 

Toto bolo všetko čo sme mali
Toto bolo všetko čo sme mali
Pár bicyklov a inak nič  - rok 2011
Pár bicyklov a inak nič - rok 2011

Tovaru bolo málo, ale viac sme si nemohli dovoliť. V podstate sme ani nevedeli čo a ako máme robiť, neboli sme obchodníci ani predavači ani podnikatelia.  Chceli sme len robiť niečo čo nás bude baviť. Ochotne a s radosťou sme vítali každého zákazníka a v podvedomí sme tŕpli či sa mu niečo zapáči a či mu budeme nejako vedieť pomôcť. Radi sme každému odovzdali naše "bike" skúsenosti a vedomosti a veľmi sme chceli získať spokojného zákazníka, aj keby si má kúpiť len ventilček za 29 centov. 

Nový stojan na väčšiu ponuku bicyklov prišiel v roku 2014
Nový stojan na väčšiu ponuku bicyklov prišiel v roku 2014

A dnes, po 10 rokoch platí stále to isté. Stále sa nepovažujeme za podnikateľov ani obchodníkov ani predavačov.  No vďaka Vám, našim zákazníkom stále môžeme robiť  to čo nás baví. Ponúkať naše bohaté skúsenosti, znalosti a s radosťou Vám predávať radosť v podobe krásnych nových bicyklov a kvalitného servisu. 

Predajňu sme museli preorganizovať a zvačšiť
Predajňu sme museli preorganizovať a zvačšiť

Takmer všetky peniaze čo utržíme opät vraciame naspäť do zveľaďovania predajne a preto Vám teraz vieme ponúknuť široký sortiment doplnkov, veľa komponentov a plnučičký obchod nádherných bicyklov. 

Dnes Vám vieme ponúknuť takmer 200 bicyklov ihneď k odberu
Dnes Vám vieme ponúknuť takmer 200 bicyklov ihneď k odberu

Robíme to pre Vás, aby ste od nás vždy odchádzali spokojní a plní nadšenia z nového bajku alebo doplnkov. 

Robíme pre Vás aj kopu spoločných akcii, ako boli napríklad spoločné nočné výjazdy po Senici NIGHT RIDE alebo každoročný JAM Sport Cyklovýjazd zakončený spoločnou opekačkou a testovaním nových ebajkov. 

Z mnohých našich zákazníkov sa za tie roky stali blízki priatelia, ktorý vždy keď majú chvíľu času prídu za nami do predajne pokecať a popozerať čo máme nové.  

Spoločný JAM Sport Cyklovýjazd zakončený opekačkou a testovaním nových elektrobicyklov
Spoločný JAM Sport Cyklovýjazd zakončený opekačkou a testovaním nových elektrobicyklov

Samozrejme sú obdobia kedy máme toho aj my plné zuby, no potom keď  ideme z roboty domov a vidíme usmiatych ľudí čo jazdia na bicykloch z našej predajne, alebo malé dieťa, čo sa zrovna naučilo bicyklovať,  vždy nám to dodá silu pokračovať a robiť našu prácu naďalej, tak ako vždy, čo najlepšie ako vieme.  

Sme tu už 10 rokov a budeme aj ďalej! Ďalej si budeme našu prácu robiť čo najlepšie ako vieme a či už budete chcieť kúpiť krásny nový bicykel, alebo si nechať zoservisovať ten svoj starý, na nás sa môžete vždy spoľahnúť. 

Ďakujeme,  Adam a celý tím JAM Sport :-)